Організаційно - методичним відділом підготовлені та видані матеріали на допомогу проведення масових заходів до визначних подій та ювілейних дат, що відзначаються в державі, суспільстві, світі, за такої тематики:

Краєзнавчі матеріали:

/Files/images/IMG_1076.JPG"Пам"ять народна" до 70 р. трагедії в селі Єфремівка під час Великої Вітчизняної війни.

/Files/images/IMG_1075.JPG"Жорстокі миттєвості Голодомору" - до 70 - річчя Голодомору 1932-1933 рр. в Україні.

/Files/images/IMG_1071.JPG"Європейський Союз -об"єднання європейських держав" - до Дня Європи.

1. " Нам є ким пишатися " (серія: " Видатні люди Первомайщини"). Вони залишили помітний слід в історії країни: про відомих людей, які народилися на Первомайщині:
- /Files/images/Петров В.Р..jpg Василь Родіонович Петров, народився 28 лютого (12 березня ) 1875 року у с. Олексіївка Харківської губернії, Російської імперії (нині с. Олексіївка, Первомайського району, Харківської області, Україна).Помер 4 травня 1937 року у Москві. Співак – бас, народний артист РСФСР (1933);

- /Files/images/Журавлев В.Н..jpgДмитро Миколайович Журавльов, народився 11 (24) жовтня 1900 року у с. Олексіївка Харківської губернії, Російської імперії ( нині с. Олексіївка, Первомайського району, Харківської області, Україна. Російський, радянський актор, артист естради, народний артист РРФСР ( 1960 );

- /Files/images/Парамонов А.Ф..jpgАндрій Федорович Парамонов, народився 12 вересня 1969 року у с. Олексіївка, Первомайського района, Харківської області. Український харківський краєзнавець і журналіст, засновник і директор приватного музею міської садиби (м. Харків);

- /Files/images/Лупальцов В.И..jpgВолодимир Іванович Лупальцов, народився 08 вересня 1939 року у с. Олексіївка, Первомайського района, Харківської області. Член-кореспондент Академії медичних наук України, обраний 06.11.2003 р. за спеціальністю хірургія, академік АН Вищої школи України (2001 р.), доктор медичних наук (1982 р.), професор (1985 р.), лауреат Державної премії Української СРСР в області науки і техніки (1989р.), заслужений діяч науки і техніки України (1995р.), завідувач кафедри хірургічних хвороб Харківського медичного університету (з 1983 р.);

- /Files/images/Панов Н.И..jpgМикола Іванович Панов, народився 7 серпня 1940року у с. Берека, Первомайського району Харківської області. У 1966р. закінчив Харківський юридичний інститут. У 1965— 1970 роках працював слідчим прокуратури Харківської області. У 1972 р. закінчив аспірантуру Харківського юридичного інституту, де й почав працювати, пройшовши шлях від асистента до професора. З 1974 по 1981 р. — заступник декана заочного факультету, з 1987 по 2007 р. — проректор з наукової роботи;

- /Files/images/Коренев Н.И..jpgМикола Михайлович Коренєв, народився 8 серпня 1931 року в с. Берека Олексіївського ( Первомайського) району Харківської області. У 1950 р. закінчив Харківську фельдшерську школу Південної залізниці, у 1956 р. — Харківський медичний інститут, педіатричний факультет, у 1958 р. — клінічну ординатуру з педіатрії при Харківському медичному інституті. У 1963 р. М.М. Коренєву присуджено науковий ступінь кандидата. Вчений у галузі педіатрії, доктор медичних наук (1989), професор (1991), лікар-педіатр вищої категорії.

2. "Ігор Кутєпов - останній із могікан Харківської вратарської школи" (серія: " Видатні люди Первомайщини"):

- /Files/images/Кутепов И.Н..jpgІгор Кутєпов народився 17 грудня 1965 року в м. Первомайський Харківської області.Вихованець ДЮСШ м. Первомайський (тренер В.Агафоненко) та Харківського спортінтернату (тренер М.Кольцов). Воротар Харківського ФК "Металіст" та збірної України. Майстер спорту СРСР.

3./Files/images/IMG_1070.JPG
"Сторінки історії Первомайщини":
поданий матеріал присвячений 20-річчю присвоєння селищу Первомайському статусу міста. В ньому розміщена інформація про сторінки історії Первомайщини з давньої старовини по сьогодення.

/Files/images/Знак Первомайский.jpg"Історія міста Первомайського в назвах його вулиць": в матеріалі зібрана цікава інформація про назви вулиць міста, які пов"язані з історією країни та міста.

5. /Files/images/2003103[1].jpg"Первомайська центральна бібліотека. Історія створення": матеріал містить інформацію про створення Первомайської центральної бібліотеки з 40 років ХХ століття по теперішній час.

6. /Files/images/IMG_1085.JPG"Краєзнавство та бібліотеки": методична консультація з краєзнавчої роботи в бібліотеках.

Матеріали з державотворення України:

1. /Files/images/Державні символи України.jpg"Державна символіка України": в матеріалі надана інформація про походження української національної символіки: Гербу, синьо-жовтого Прапору, Гімну України.

2. /Files/images/Соборність України.jpg"Україна навіки соборна": інформація про боротьбу за створення единої, незалежної, соборної України в роки революції 1917 - 1921 років.

Матеріали до ЄВРО - 2012:

1. /Files/images/История футбола.jpg"Історія розвитку українського футболу": історія українського футболу з першої організованої гри у 1894р. у Львові по теперішній час.

2. /Files/images/Лобановський.jpg"Ера Лобановського": в матеріалі надана інформація про багаторічного наставника "Динамо", наставника збірної СРСР, тренера збірної України, майстра спорту СРСР, заслуженого тренера СРСР та України, Героя України Валерія Васильовича Лобановського.

3. /Files/images/Легенди футболу.jpg" Зірки українського футболу": розповідь про кращих футболістах України: О.Блохіна, Л.Буряка, О.Гусєва, А.Гусіна, А.Дем"яненка, Г.Зубова, І.Кутєпова, Г.Литовченка, В.Лобановського, О.Лужного, А.Мілевського, О.Михайличенка, С.Попова, С.Реброва, В.Реву, Р.Ротаня, Й.Сабо, А.Шевченка, О.Шовковського.

4. /Files/images/Кращі укр.фут.клуби.jpg"Кращі футбольні клуби України": інформація про футбольні клуби Прем"єр-ліги: "Арсенал", "Волинь", "Ворскла", "Динамо", "Дніпро", Зоря", "Іллічівець", "Карпати", Кривбас", "Металіст", "Металург", "Оболонь", "Олександрія", "Таврія", "Чорноморець", "Шахтар".

5. /Files/images/ФК Динамо.jpg"ФК "Динамо" Київ " ( із серії " Кращі футбольні клуби України"): історія заснування українського футбольного клубу "Динамо" з міста Києва, починаючи з 1927 р., інформація про гравців клубу, тренерів, ігри та досягнення клубу.

6. /Files/images/ФК Шахтар.jpg"ФК"Шахтар" Донецьк": (із серії "Кращі футбольні клуби України"): історія заснування українського футбольного клубу "Шахтар" з міста Донецька, починаючи з 1936 р., інформація про гравців клубу, тренерів, ігри та досягнення клубу.

7. /Files/images/ФК Металіст.jpg"ФК"Металіст" Харків": (із серії "Кращі футбольні клуби України"): історія заснування українського футбольного клубу "Металіст" з міста Харкова, починаючи з 1925 р., інформація про гравців клубу, тренерів, ігри та досягнення клубу.

Матеріали до 70-річчя з дня створення підпільної молодіжної організації "Молода гвардія":

/Files/images/м.г..jpg 1. "Немеркнучий подвиг Героїів - молоджогвардійців": 70 років відділяють нас від подвигу, який став легендою не тільки Луганщини, а й всієї України… Відзначаючи свої пам’ятні дати, ми згадуємо тих, хто назавжди ввійшов в безсмертя. Для людей старшого покоління імена героїв молодогвардійців незабутні і дорогі, але для більшості представників теперішньої молоді вони абстрактні і менш знайомі. Швидко плине час. Вже багато років немає на карті світу великої держави, яке виховало «Молоду гвардію», змінюються цінностні орієнтири… Звертаючись до теми Краснодонського молодіжного підпілля, переконуємося в тому, що неможна в повній мірі відчути повноту і щастя кожного прожитого дня, не оцінюючи того, що було зроблено для досягнення перемоги хлопцями і дівчатами – членами підпільної організації «Молода гвардія». Сьогодні особливо важливо виховувати в сучасної молоді почуття патріотизму і громадськості, любові до рідного краю, Батьківщині, відповідальності за теперішнє і майбутнє.

Кiлькiсть переглядiв: 648

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.