Організаційно-методичним відділом підготовлені та видані матеріали з краєзнавства в 2017 році:

Заголовок: Краєзнавчий посібник до 65-річчя від створення Первомайської бібліотеки для дітей
/Files/images/zahodi_2017_r/IMG_20170428_0004.jpg Первомайська бібліотека для дітей: Нам 65 років/ Н.Оксененко - Первомайський, 2017 р.

Краєзнавчий посібник, підготовлений і випущений до 65-річчя створення та діяьності Первомайської центральної бібліотеки для дітей. В посібнику надана історичнс довідка та інформація про діяльність бібліотеки для дітей. Матеріал підтверджується фотографіями.

Організаційно-методичним відділом підготовлені та видані матеріали з краєзнавства у 2016 році:

Заголовок: Краєзнавчий посібник до 25-ряччя міста "Первомайський - моє рідне місто".
/Files/images/IMG_20160914_0005.jpg "Первомайський - моє рідне місто"/Л.Чередниченко .- Первомайський, 2016 р.

Цей краєзнавчий посібик підготовлений та випущений до 25 - річчя від дня надання селищу міського типу Первомайському статусу містта областного підпорядкування.
В посібнику надається коротка історія міста Первомайського та району від давніх давен до сьогодення.

Заголовок: Краєзнавчий матеріал з патріотичного виховання дітей та підлітків "Цих днів не змовкне слава"
/Files/images/2016_rk/IMG_20160127_0001.jpg "Цих днів не змовкне слава".
В даному посібнику представлена інформація про досвід роботи центральної бібліотеки для дітей Первомайської міської ЦБС про досвід роботи з патріотичного виховання дітей та підлітків у 2015 році. Текстова інформація підтверджується фотоматеріалами.


Заголовок: Краєзнавчий посібник з патріотичного виховання юнацтва та молоді "Патріот - звучить гордо".
/Files/images/2016_rk/IMG_20151118_0001 (2).jpg "Патріот - звучить гордо".
В цьому посібнику подається інформація про роботу юнацької кафедри, відділу обслуговування центральної бібліотеки Первомайської міської ЦБС з питань патріотичного виховання юнацтва та морлоді в 2015 році. Текстова інформація підтверджується фотоматеріалами.

Організаційно-методичним відділом підготовлені та видані матеріали з краєзнавства у 2015 році:

Заголовок: Краєзнавчий посібник-презентація "Бібліотека - центр культури та інформації".
/Files/images/2015_rk/IMG_20151118_0001.jpg У вересні, до святкування Всеукраїнського Дня бібліотек методичним відділом випущений посібник - презентація центральної бібліотеки під назвою "Бібліотека - центр культури та інформації". В презенгтації надана інформація про центральну бібліотеку Первомайської міської ЦБС, а саме: інформація про структурні підрозділи, основні напрямки роботи, фонд та довідково-інформаційний апарат. Інформаційні дані підкріплені фотографіями.
Заголовок: Краєзнавчий посібник "Історія однієї людини" - жертвам фашистських концтаборів присвячується.
/Files/images/2015_rk/SAM_3903.JPG "Історія однієї людини" - випущений історико- краєзнавчий посібник, присвячений жертвам фашистських концтаборів. В посібнику розповідається про людину, Карла Івановича Паюка, мешканця нашого міста, який під час Другої світової війни пройшов через 4 фашистських концтаборів: Лібернау, Нойенгамме, Зальцгіттер, Берген - Бельзен, кожен з яких міг стати останнім в його житті. Але Карл Паюк попри все вижив. Тепер зустрічається з молоддю та школярами і розповідає про жахливе життя в"язнів фашистських концтаборів.
Заголовок: Історико-краєзнавчий посібник "Пам"ятники - це історія міста"
"Пам"ятники - це історія міста" - під такою назвою був підготовлений і випущений методичним відділом історико-краєнавчий інформаційно-ілюстративний посібник. В посібнику розміщена інформація про пам"ятні знаки та їх зображення, що прикрашають наше місто. Тут же дається інформація про дату відкриття та якій історичній події присвячений той чи інший пам"ятний занк. Випуск посібника присвячений 70-річчю Великої Перемоги у Другій світовій війні. /Files/images/sayt/SAM_3918.JPG
Заголовок: Сімейна книга пам"ті
/Files/images/SAM_3723.JPG /Files/images/SAM_3720.JPG Ці видання присвячені 70-річчю Перемоги у Великій Вітчізняній війні.
Матеріал готувався до участі в обласному конкурсі "Книга пам"яті мого роду" в номінації "Сімейна книга пам"яті".
Матеріал представлдений у вигляді спогадів правнуків про своїх прадідів, які були учасниками бойових дій під час війни.
У виданні розміщені фотографії минулих років, документи на нагороди, які супроводжуються текстовим.
Заголовок: Краєзнавчий фотопутівник
/Files/photogallery/SAM_3638.JPG "Первомайський - знайомий і незнайомий". Під такою назвою методичним відділом підготовлений і випущений краєзнавчий фотопутівник.
У цьому виданні розміщені фотографії нашого міста, які супроводжуються текстовим пояснювальним матеріалом.
В фотопутівнику розміщений матеріал про культурне та духовне життя міста. У розділі "Героїчне минуле міста" розміщені фото пам"ятників та пам"ятних місць.
Тут же розміщений матеріал про місцевих письменників, художників, майстрів декоративно-прикладного мистецтва.
Заголовок: До 200-річчя від дня народження Т.Г.Шевченка
/Files/images/SAM_3643.JPG "Геній України".
Матеріал підготовлений до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка і увійшов в обласну віртуальну книгу "Ювілейний літопис поетичного марафону", яка розміщена на сайті обласної бібліотеки.
Цей матеріал став підсумком роботи бібліотек системи, присвячений Великому Кобзарю в ювілейному році.

Матеріали з краєзнавства, на допомогу проведення масових заходів видані у 2014 році:

Заголовок: Шляхами подвигу і слави
/Files/images/SAM_2844.JPG "Шляхами подвигу і слапви" під такою назвою був підготовлений методичним відділом центральної бібліотеки краєзнавчий посібник.
З кожним роком все далі вчасі від нас трагічні події Великої Вітчизняної війни, але пам"ять про врєнне лихоліття і величний подвиг радянського народу залишається в серці кожного із нас. Первомайський - це наша маленька Батьківщина. В історичних мірках наше місто ще досить молоде, але воно має героїчну історію. Кожна людина повинна знати історію свого краю, своїх Геролїв. Тому цей посібник розповідає про героїчне життя наших земляків, тих хто вершив цю героїчну історію, чиї імена золотими літерами вписані в книгу Пам"яті, чиї імена носять вулиці та школи, хто під час Великої Вітчизняної війни отримав найвищу нагороду - звання Героя Радянського Союзу.
Заголовок: Природний ландшафт міста
/Files/images/SAM_2454.JPG "Природний ландшафт Первомайського" під такою назвою був підготовлений методичним відділом центральної біблдіотеки і випущений краєзнавчий путівник для любителів активного відпочинку. У виданні надана інформація про природний ландшафт міста і його округи, розповідається про чарівні зони відпочинку, які є у місті та розповідається про те, як до них добратися. Путівник буде корисним для любителів зеленого туризму.
Заголовок: Для любителів мисливства
/Files/images/SAM_2452.JPG В лютому місяці 2014 року методичним відділом центральтної бібліотеки був підготовлений і випущений буклет "Мисливське дозвілля в межах розумного". Видання буде корисним для любителів охоти. Тут розміщений матеріал про мисливські угіддя Первомайщини та надана інформація про правила, права і обов"язки любителів мисливського дозвілля.
Заголовок: Краєзнавчий буклет
/Files/images/SAM_2459.JPG
Краєзнавчий буклет "Первомайський" підготовлений і випущений методичним відділом центральної бібліотеки. В буклеті надається коротка інформація про місто Первомайський та роботу культурно-освітніх закладів. Розміщений фотоматеріал про загальноміські заходи, присвячені народним та державним святам.

Видання, випущені організаційно-методичним відділом центральної бібліотеки у 2013 році:

/Files/photogallery/SAM_1556.JPGВ листопаді міяці методистом центральної бібліотеки, з метою популяризації краєзнавчої літератури та письменників земляків, підготовлений методичний посібник з краєзнавства під назвою "Літературна Первомайщина в особах".
/Files/images/IMG_1071.JPG"Європейський Союз -об"єднання європейських держав" - методичний посібник на допомогу проведення масових заходів до Дня Європи, та інформації про європейську інтеграцію, скад ЄС, його програма та номенклатурні документи, а також інформацію про стосунки України з Європейським союзом.
/Files/images/IMG_1072.JPG"Немеркнучий подвиг героїв - молодогвардійців" - методичний посібник на допомогу проведення масових заходів до 70- річчя з дня створення підпільної організації "Молода Гвардія". Посібник розповідає про створення та діяльність вищеназваної молодіжної підпільної організації під час Великої Вітчизняної війни у Краснодоні.
/Files/images/IMG_1075.JPG"Жорстокі миттєвості Голодомору" - методичний посібник з краєзнавства до 70 - річчя Голодомору 1932-1933 рр. в Україні. У посібнику розміщений матеріал про Голодомор в Україні, Харківській області та Первомайському районі. Спогади очевидців, що пережили ці страшні події.
/Files/images/IMG_1076.JPG"Пам"ять народна" - краєнавчий методичний посібник до 70-річчя трагедії в селі Єфремівка під час Великої Вітчизняної війни. В посібнику розміщений матеріал про трагічні події, спогади очевидців, які вижили та про процес увіковічнення пам"яті загиблих. Тут же розміщений список публікацій про ці події.
Заголовок: Методичні видання до ЄВРО-2012
/Files/photogallery/SAM_2957.JPG /Files/photogallery/SAM_2953.JPG /Files/photogallery/SAM_2955.JPG /Files/photogallery/SAM_2962.JPG /Files/photogallery/SAM_2961.JPG /Files/photogallery/SAM_2960.JPG /Files/photogallery/SAM_2954.JPG
Заголовок: Краєзнавчі методичні посібники з історії Первомайщини
/Files/images/IMG_1070.JPG /Files/images/SAM_2966.JPG /Files/images/IMG_1081.JPG /Files/images/IMG_1079.JPG /Files/images/IMG_1078.JPG
Заголовок
Кiлькiсть переглядiв: 781

Коментарi

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.